новото возило

Покажете снимки и дайте информация за автомобила в гаража ви или просто се включете в анкетите.

Модератори: linejka, Cinderella

Потребителски аватар
telly
Новак
Новак
Kapa: D14A3 EJ9
Status: Извън линия

новото возило

Мнениеот telly » 13 апр 2015, 20:00

Здравейте колеги,за съжаление се наложи да продам старото злато EG3 поради уникалните шофери из Варна и се сдобих с новата колица а именно EJ9 д14а3 преди фейса-Италянка.По обява колата беше 99та 1.4 90 кончета а се оказа 98-75 кончета но както и да е взех я щото бях на зор,а и не намерих друга запазена такава.За сега съм си доволен от колата и като че ли я спасих от някои селски ерген щото не знам къде беше карана но навсякъде в багажника и под седалките имаше доста прахоляк и слама един бог знае от къде.А да и да се похваля некадърниците от КАТ така хубаво ми бяха сложили номера отзад че нито можех да си видя клучалката щото номера беше там и на всичкото отгоре накриво ама с наклон поне 15 градуса отляво такова безхаберие не бях виждал.Както и да е пробивах наново две дупки та си я сложих където трябваше.Не мина и ден измих я излъсках я не издържах и сложих джапанките от старата хонда дето се вика още аптечка и пожарогасител нямам но джанта трябва да има :D Всичко точно,но наскоро започнах да усещам странни шумове в купето някъде отзад много изнервящо ми скърца като мина през неравност гледах навсякъде целия багажник ама не успях да открия от къде идва и от окачването не е,другото което е открих още нещо което ми е много странно как скърца там?точно като натисна задната дясна седалка като натисна леко в края и се чува някакво много дразнещо скърцане което също искам да оправя,а единствения най-голям проблем е когато правя обратен или съм навил волана малко повече започва да трака отпред,но сякаш не е каре,защото само когато подавам газ започва да трака като съм на свободна и обратен да правя не се чува и преди да сложа джантите с предните пак се чуваше та си мисля че не опират в спирачните апарати нещо друго ще да е,а наскоро излезе от сервиза не знам кой,бащата я закарал докато бях на работа аз мислех да я карам при Дидо хондата тука във Варна или Миямото щото за тях знам че най-добре си разбират от марката,но както и да е от тоя сервиз са казали че всичко и е идеално сменени са масла филтри ама само са наливали и за момента нямам нищо,обаче каквото и да ми говорят аз сам си разбрах за някой неща който са в неизправност както и че единия заден десен аморт. издава багажа като натисна отзад в дясно се чува как изпуска сякаш.Та исках и също да попитам с какво масло ще е най-добре да я карам като за евридейка антифризи течност за спирачки общо взето всичко най важно за да си я гледам като хората.И занапред ще се започва масово със визуален тунинг върти ми се в главата друга джанта 15 или 16 черна с полиран борд черни Angel Eyes черен капак с Bad look стига да намеря кой ще ми го направи както аз го искам черен таван и черен багажник и сини емблеми и черно фолио на лайсните на броните,със затъмнени стопове не тъмно червени а черни!затъмнени джамове ест не само за гъзария но и за да пазят отвътре салона седалките ще се тапицират син и черен цвят и волана черен със син конец и разбира се спортен филтър и спортно гърне обаче незнам с какви размери дължина вход изход и задъжително окачване какво да бъде то?само пружини или цяло окачване да търся но искам да я смъкна колкото се може по малко максимум от 3-4 см...А и другото което е единия ми стоп е пукнат залепен е кадърно със силикон а другия така или иначе се запотява и реших да ги махам с такива от фейслифта и се питах дали ще паснат или да си търся като мойте..ако някой даде мнение за всичко ще съм много благодарен та ето и малко снимки на японеца:
IMAG2504.jpg
IMAG2504.jpg (1.03 MiB) Видяна 7170 пъти
IMAG2504.jpg
IMAG2504.jpg (1.03 MiB) Видяна 7170 пъти
IMAG2489.jpg
IMAG2489.jpg (1.23 MiB) Видяна 7170 пъти
IMAG2489.jpg
IMAG2489.jpg (1.23 MiB) Видяна 7170 пъти
IMAG2488.jpg
IMAG2488.jpg (1.06 MiB) Видяна 7170 пъти
IMAG2488.jpg
IMAG2488.jpg (1.06 MiB) Видяна 7170 пъти