ЧАТ

Всички непотребни теми ТУК

Модератор: Cyrix

Потребителски аватар
krasi-mir
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Мнения: 295
Регистриран на: 02 ное 2010, 13:30
Kapa: у лEво
Местоположение: Willand UK # Ихтиман # Момин Проход
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот krasi-mir » 30 авг 2011, 11:54

Latest post of the previous page:

Ееей, само банкети са ви у главите!


CR-V RD8 K20A4 i-vtec automatic
CR-V RD8 K20A4 i-vtec manual
Accord CN1 N22A1 i-ctdi manual

Потребителски аватар
Zlati_na
Начинаещ Хонда Фен
Начинаещ Хонда Фен
Мнения: 29
Регистриран на: 20 авг 2011, 10:42
Kapa: Honda Civic 7 gen.
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот Zlati_na » 30 авг 2011, 12:17

Май чувам нещо за събиране .... :wasntme: :da:


Винаги има по малко истина зад всяко -"Шегувам се".
По малко знание зад всяко -"Не знам".
По малко емоция зад всяко -"Не ми пука".
И по малко болка зад всяко -"Всичко е наред"!

Потребителски аватар
Cinderella
Moderator
Moderator
Мнения: 1979
Регистриран на: 02 окт 2010, 15:43
Kapa: K20A6
Местоположение: Стара Загора
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот Cinderella » 30 авг 2011, 12:57

Дом, ние сме на полусъединител :D Какво ще кажете за ноември месец в габровския балкан? :biri: :da: :brunette:


There is no second chance to make a first impression Изображение

Потребителски аватар
dan4060
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Мнения: 824
Регистриран на: 22 авг 2010, 18:34
Kapa: Honda Accord
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот dan4060 » 30 авг 2011, 16:40

Партизани ли ще ставате в този балкан.


За да получиш повече от живота,
дай повече от себе си.



Потребителски аватар
dominiko
Moderator
Moderator
Мнения: 1318
Регистриран на: 21 авг 2010, 23:59
Kapa: civic ej9
Местоположение: Shumen
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот dominiko » 30 авг 2011, 21:36

+ 1 за номври за балкана, Дака аз съм партизан бабит да знаеш :fight: .


krasi-mir : "п.п.Дом е като шоп, нищо, че е от Шумен - "И сами да съм на пато, па, че се гоним!"
Изображение

Потребителски аватар
Cinderella
Moderator
Moderator
Мнения: 1979
Регистриран на: 02 окт 2010, 15:43
Kapa: K20A6
Местоположение: Стара Загора
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот Cinderella » 31 авг 2011, 06:51

Добро утро на всички! :)
Данчо, и ятаците ни са готови, да знаеш :D


There is no second chance to make a first impression Изображение

Потребителски аватар
dan4060
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Мнения: 824
Регистриран на: 22 авг 2010, 18:34
Kapa: Honda Accord
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот dan4060 » 31 авг 2011, 07:05

Браво.


За да получиш повече от живота,
дай повече от себе си.



Потребителски аватар
Zlati_na
Начинаещ Хонда Фен
Начинаещ Хонда Фен
Мнения: 29
Регистриран на: 20 авг 2011, 10:42
Kapa: Honda Civic 7 gen.
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот Zlati_na » 01 сеп 2011, 07:58

Добро утро сладури ... слагайте усмивките, че седмицата е дъъълга ... :)

p.s.
Трудно е да се усмихваш винаги,
но не избирай по-лесното - да плачеш.
Не можем да променим кой знае колко
външния си вид, но само от нас зависи
какви личности да бъдем.
Страхувай се по-малко, надявай се повече.
Ядосвай се по-малко, радвай се повече.
Говори по-малко, казвай повече.
Мрази по-малко, обичай повече.
Тогава всички хубави неща ще бъдат твои.


Винаги има по малко истина зад всяко -"Шегувам се".
По малко знание зад всяко -"Не знам".
По малко емоция зад всяко -"Не ми пука".
И по малко болка зад всяко -"Всичко е наред"!

Потребителски аватар
fakel4e
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Мнения: 474
Регистриран на: 24 авг 2010, 18:26
Kapa: CRX
Местоположение: София/Търговище
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот fakel4e » 01 сеп 2011, 13:07

http://tinypic.com/view.php?pic=2dgtl45&s=7 :rofl: малко разкрасихме сеата вчера :D


Изображение

"Волята е онова нещо,което те кара да продължаваш,дори когато всичко останало ти казва,че си победен.Волята те прави неуязвим"
Карлос Кастанеда

Няма нищо по-бързо от D15-ка!

Потребителски аватар
dominiko
Moderator
Moderator
Мнения: 1318
Регистриран на: 21 авг 2010, 23:59
Kapa: civic ej9
Местоположение: Shumen
Контакти:
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот dominiko » 01 сеп 2011, 13:23

:x :x :x :x за Фади , няма ли някой да пусне тема вече за следващата среща, като си гледах почивните дни, почивам първата събота и неделя на ноември, само казвам де :bear: :deadhorse: :rock: :vtec: . Фади какви са тея работи.


krasi-mir : "п.п.Дом е като шоп, нищо, че е от Шумен - "И сами да съм на пато, па, че се гоним!"
Изображение

Потребителски аватар
dan4060
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Мнения: 824
Регистриран на: 22 авг 2010, 18:34
Kapa: Honda Accord
Status: Извън линия

Re: ЧАТ

Мнениеот dan4060 » 01 сеп 2011, 13:37

Фади ти да не искочи на сеат брат.


За да получиш повече от живота,
дай повече от себе си.




Върни се в “Recycle Bin”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта