ENDURANCE TROPHY

Модератор: doctor

Потребителски аватар
doctor
Moderator
Moderator
Мнения: 261
Регистриран на: 03 сеп 2010, 18:10
Kapa: заготовка за чук и crx
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

ENDURANCE TROPHY

Мнениеот doctor » 25 окт 2011, 20:25

ENDURANCE TROPHY - ПРОГРАМА


Неделя 27.11
08:00 - 08:40 - Посрещане на участниците, технически преглед и администрация за група "стриит"
08:45 - Брифинг за група "стриит"
09:30 - Старт на група "стриит"
12:30 - Финал на група "стриит"

11:30 - 12:30 - Посрещане на участниците, технически преглед и администрация за група "модифицирани"
12:45 - Брифинг за група "модифицирани"
13:30 - Старт на група "модфицирани"
16:30 - Финал на група "модифицирани"


Мероприятието се провежда в един ден. Тренировки и квалификации няма да има*. Реда на стартиране се определя чрез жребии. Ограничението на автомобилите за една стартираща група е 18 бр.!

*Всеки който желае да тренира на пистата, може да го направи в събота (26.11.2011г.) по време на "Open Track Day", който се организира от писта "Дракон". Таксата за участие е 50 лв за автомобил, който е заплатил предварително такса за участие в "Endurance Trophy".

Такса за участие за автомобил в "Endurance Trophy" – 150 лв

Вход за всички влизащи на пистата**– 5 лв

**Само участници заплатили предварително такса за участие не заплащат вход.

Регламент: http://www.dcb.bg/pdf/Reglament_Endurance_Trophy.pdf
Страница: http://www.dcb.bg/EnduranceTrophy.html
Организатор: Drift Club Bulgaria

Aко вали сняг, ще изчистат пистата,а ако е бедственно положението ще се измести с една седмица назад мероприятието.


Що ми се мисли че някои го е охапала мухата Цеце и ще се полудява. Да не ме забравите еий :call:
Ако някои мисли да участва или ходи да пише



Потребителски аватар
Hondю
Administrator
Administrator
Мнения: 382
Регистриран на: 05 ное 2010, 16:55
Kapa: 4G.
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот Hondю » 28 окт 2011, 10:50

doctor написа:
Що ми се мисли че някои го е охапала мухата Цеце и ще се полудява. Да не ме забравите еий :call:



Док, в неделя на срещата ще обсъдим подробностите :)

Ето и трасето :

Изображение


Colin McRae :"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers."

www.HONDA-BULGARIA.com

Потребителски аватар
linejka
Moderator
Moderator
Мнения: 511
Регистриран на: 09 май 2011, 10:17
Kapa: Civic Hatch 6th gen.
Местоположение: София/Варна
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот linejka » 28 окт 2011, 10:57

да разбираме ли че има кола от Гб която ще се появи на Калояново :supermen: :vtec:


фен на Габрово 4 ген. тийм

Потребителски аватар
Hondю
Administrator
Administrator
Мнения: 382
Регистриран на: 05 ное 2010, 16:55
Kapa: 4G.
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот Hondю » 28 окт 2011, 11:12

още нищо не е решено на 100%.

Това е доста различно състезание от всички други и е нужна доста подготовка за него.

А и не сме решили коя кола ще жертваме :). 3 часа нон стоп в състезателно темпо си е смърт за мотора :rip: .


Colin McRae :"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers."

www.HONDA-BULGARIA.com

Потребителски аватар
AMD
Moderator
Moderator
Мнения: 630
Регистриран на: 03 мар 2011, 09:13
Kapa: 5ген. Сивик B16А2
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот AMD » 28 окт 2011, 23:55

Моята не я бройте,пък и 160 коня не се удържат на пистата :smqh:



Потребителски аватар
jivaka
Потенциален Хонда Маниак
Потенциален Хонда Маниак
Мнения: 147
Регистриран на: 29 юни 2011, 21:33
Kapa: Civic H22
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот jivaka » 29 окт 2011, 16:34

мамооо,коя кола ще издържи на 3-часови ритници незнам :buzzz: ,ако ви трябва шофер може да ми звънкате :vtec:



Потребителски аватар
doctor
Moderator
Moderator
Мнения: 261
Регистриран на: 03 сеп 2010, 18:10
Kapa: заготовка за чук и crx
Местоположение: Габрово
Status: Извън линия

Re: ENDURANCE TROPHY

Мнениеот doctor » 29 окт 2011, 22:50

Нали вчера си говорихме... ето отговора:


dotor:
Един въпрос за тълкуване:
2.12 По един автомобил имат право да работят три механика.-цитат
Във тези 3 механика влизат ли пилотите или става въпрос за 3 пилота + 3 механика или общо =6 човека.



Drift Club Bulgaria:
Пилотите са си пилоти, а механиците са отделно. Разбира се, може и един пилот да бъде и механик. Реално имате право на 3-ма пилота и отделно на 3-ма механика.




Върни се в “Тайм Атак / Италианско преследване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост