Неделя 27.11
08:00 - 08:40 - Посрещане на участниците, технически преглед и администрация за група "стриит"
08:45 - Брифинг за група "стриит"
09:30 - Старт на група "стриит"
12:30 - Финал на група "стриит"
11:30 - 12:30 - Посрещане на участниците, технически преглед и администрация за група "модифицирани"
12:45 - Брифинг за група "модифицирани"
13:30 - Старт на група "модфицирани"
16:30 - Финал на група "модифицирани"
Мероприятието се провежда в един ден. Тренировки и квалификации няма да има*. Реда на стартиране се определя чрез жребии. Ограничението на автомобилите за една стартираща група е 18 бр.!
*Всеки който желае да тренира на пистата, може да го направи в събота (26.11.2011г.) по време на "Open Track Day", който се организира от писта "Дракон". Таксата за участие е 50 лв за автомобил, който е заплатил предварително такса за участие в "Endurance Trophy".
Такса за участие за автомобил в "Endurance Trophy" – 150 лв
Вход за всички влизащи на пистата**– 5 лв
**Само участници заплатили предварително такса за участие не заплащат вход.
Регламент: http://www.dcb.bg/pdf/Reglament_Endurance_Trophy.pdf
Страница: http://www.dcb.bg/EnduranceTrophy.html
Организатор: Drift Club Bulgaria
Aко вали сняг, ще изчистат пистата,а ако е бедственно положението ще се измести с една седмица назад мероприятието.
Що ми се мисли че някои го е охапала мухата Цеце и ще се полудява. Да не ме забравите еий
Ако някои мисли да участва или ходи да пише




.

,ако ви трябва шофер може да ми звънкате