ВОДОРОД HHO

АГУ, ГИ и др.

Модератори: AMD, motor1sta

Потребителски аватар
pesho-d
Новак
Новак
Kapa: civic eu
Status: Извън линия

Re: ВОДОРОД HHO

Мнениеот pesho-d » 08 апр 2011, 08:45

Latest post of the previous page:

Здравейте! Преди някоколко дни писах в блога на една фирма за монтаж на ННО системи по долния текст ама те май нещо се уплашиха и не искат да го побликуват и да отговорят. Кажете си ва6ето мнение относно това което мисля аз. Блога е на Hydroxsystems :)

"Здравейте! До колкото съм запознат със съвременните двигатели с вътрешно горене, изгарянето на водород и кислород в цилиндара не е най-здравословното нещо за него.Отделянето на водна пара с виска температура и налягане няма ли да е вредно за материялите от горивната камера(клапани, глава, бутало, сигменти, цилиндър, гарнитура на главата)? Какво става с ламбда сондата когато покраи нея минава водна пара? Ами тръбите на изпускателната система?
за почистването на саждите съм съгласен до някаде ама за вреди нищо не споменавате. Каква е химическата реакция на водата в цилиндара с останалите изгорели газове от дизела или бензина. при тая температура не се ли образуват киселини и основи които да окисляват частите на двигателя, разглобявали ли сте двигател след работа с ННО система и има ли последствия? Защо да не бензинов двигател да не работи само на браунов газ ами трябва и бензин?
за дизела е ясно трябва нафта щото ина4е няма да има самозапалване на каъвто и да било газ освен етер де :) Да не се окайе в един момент ,че икономията която е направена ще е минимална в сравнение с разходите за части и труд дори и в най-евтиния автосервиз? Иначе е добро като идея ама дали няма последствия. Споделети за наблюдения върху двигатели дълго работили с такава система(ННО) евентуално за снимки на разглобен такъв двигател :]
Благодаря ви за отговорите предварително :)"

Потребителски аватар
ThePitbull
Начинаещ Хонда Фен
Начинаещ Хонда Фен
Kapa: CIVIC + 4WD

Мнениеот ThePitbull » 13 апр 2011, 11:26

:hai: :geek: :!:
Здравей колега трябвало е по внимателно и подробно да четеш предните постове.
В Първия пост има посочен линк.На него Втория клип е изобразен двигател и хората нагледно показват защо се Удължава Живота на двигателя.
В следващите линкове дадени от колегите има подробна информация на сичките ти въпроси.И за да ти е прекалено лесно ето ти наготово.
[url]http://store1.data.bg/ichko/ННО-HHO-Водороден-Генератор.pdf[/url]
Ако ги е страх едвали ще ти дадат да го ползваш и ако не ти хареса да им го върнеш.

ТЕРТИПЛИЯ

Потребителски аватар
steve70
Новак
Новак
Kapa: Както трябва

Мнениеот steve70 » 16 апр 2011, 21:48

ThePitbull написа::hai: :geek: :!:
Здравей колега трябвало е по внимателно и подробно да четеш предните постове.
В Първия пост има посочен линк.На него Втория клип е изобразен двигател и хората нагледно показват защо се Удължава Живота на двигателя.
В следващите линкове дадени от колегите има подробна информация на сичките ти въпроси.И за да ти е прекалено лесно ето ти наготово.
[url]http://store1.data.bg/ichko/ННО-HHO-Водороден-Генератор.pdf[/url]
Ако ги е страх едвали ще ти дадат да го ползваш и ако не ти хареса да им го върнеш.

Прав си колега четене му е майката, трябва да се гледат нещата от двете страни обаче, а не само от страната на измамниците. Ето тука са заложени две гледни точки, ако се прочете внимателно се вижда за какво става въпрос :rofl: :rofl: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=8&t=141029&start=63

Потребителски аватар
nikmar75
Новак
Новак
Kapa: kia

Мнениеот nikmar75 » 26 апр 2011, 15:44

ако можеш да дадеш номера на човека от Варна който ги монтира

Потребителски аватар
necentrovaniq
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Kapa: д14а2 & Д13б2 дуал

Мнениеот necentrovaniq » 27 апр 2011, 19:58

А то с ламбдата тя и като е на автогаз колата пак се облива с бодни пари, но там е сериозна температурата, пък и тя като е само на 15г милата :rofl: Същото важи и за генерацията...Разликата при газта от цената я изплаща многократно 8)

По темата:

Предизвиквам някой с монтирана такава система и инсталиран борд компютър да се яви на някоя Регионална среща. Вида на горивото и марката на колата не ме енят. Гаси си човека клетката, нулира средния разход.
Вадя хронометъра и прави 2 старта на 400м.
После 2 с включена клетка. Това е да се види разликата. Аз документирам с видео.

После 15тина км нормално каране мешани условия. Със и без клетка. Да се види разликата в разхода. Човека получава от мен 20 кинта за возенето ако отчете спад с поне 15-20%. 4 старта няма да му счупят колата.

Причината- не могат да ме убедят, колата има излишен ток от алтернатора, и система изискваща 20А произвежда толкова количество газ, което комбинирано с бензин дава по-нисък разход. Това кърти физичните закони. Един вид мотора "харчи" 2лв гориво за тоци, но колата от 2лв прави 3лв.

Има ли навити?

п.п. Ако е допълнително инсталирана с-ма с отделна бутилка може и да стане номера, но е много опасно :smoke:

Ако един проблем си има решение, значи не е проблем :)
В главата ми има 3ма бръмбари , но са с вишо сите и играят " Каре белот "

Потребителски аватар
ThePitbull
Начинаещ Хонда Фен
Начинаещ Хонда Фен
Kapa: CIVIC + 4WD

Мнениеот ThePitbull » 28 апр 2011, 17:58

:ideaa: Tоку що дойде 1 аверче да се похвали.
Пичовете във Варна дето са до Макаото дават тестова пробна система.Слагат ти я,караш 100км и я връщаш.
На Аверчето Субаро Импреса 1.6 90HP на комбинирано 100км му е паднал разхода с 2л.Днес е почивал и това е правил -да се вози цял ден за тестове.

ТЕРТИПЛИЯ

Потребителски аватар
penchev_63
Новак
Новак
Kapa: espase

Мнениеот penchev_63 » 19 май 2011, 02:03

Здравейте колеги! Виждам че има интерес към ННО генераторите Аз карам с такъв от няколко месеца и съм доволен дори сложих един на 1.6 л Toyotaрезултатът е мн добър. Но вече е рано и ще си лягам :sexme:

Потребителски аватар
Cinderella
Moderator
Moderator
Kapa: K20A6
Контакти:

Мнениеот Cinderella » 19 май 2011, 06:58

Добре дошъл, колега!
Ще се радваме да споделиш резултатите и опита си с нас. :)

There is no second chance to make a first impression Изображение

Потребителски аватар
penchev_63
Новак
Новак
Kapa: espase

Мнениеот penchev_63 » 19 май 2011, 09:24

Здравейте готов съм да споделя реалните резултати от ННО генератора

Потребителски аватар
DaKaw
Administrator
Administrator
Kapa: Civic 6g EJ9
Контакти:

Мнениеот DaKaw » 19 май 2011, 14:37

penchev_63 написа:Здравейте готов съм да споделя реалните резултати от ННО генератора

Сигурен съм, че доста хора ще са заинтересовани.

Парите не правят човека по-богат, а по-зает.

Потребителски аватар
necentrovaniq
Хонда Гуру
Хонда Гуру
Kapa: д14а2 & Д13б2 дуал

Мнениеот necentrovaniq » 20 май 2011, 18:50

Ако имаш бордови комп значи можеш да покажеш/по-точно загатнеш/ ефекта от системата. А някой от около Големото село няма ли или да си харча 20те кинта. Ае права ги 30 да е по-оферта. Просто с 100км пробег не можеш да го хванеш дали има полза от файдата или пък келепир. Искам доказателства. А и замери си и акомулатора, че 20 А не е малко ток. 8)

Ако един проблем си има решение, значи не е проблем :)
В главата ми има 3ма бръмбари , но са с вишо сите и играят " Каре белот "

Върни се в “Алтернативни горива”