Колеги продавам си миличката Хонда
Публикувано: 10 ное 2016, 12:43
Продавам си скъпата Хонда,модел Сивик 2002 г.1.4i,в ъв сайтове за автомобили съм я обявил за 5000лв,но тази цена подлежи на договаряне,ако има интерес,ще прикача още снимки и подробна информация,колата никак не ми се продава,но по едно лошо стечение на обстоятелствата в момента имам 3 коли.телефонът ми е 0898732807.