БУЛТРАКО Пловдив ООД изключително некоректен сервиз

Мнения, отзиви и препоръки

Модератор: Cyrix

Потребителски аватар
qnkomu
Новак
Новак
Kapa: honda
Status: Извън линия

БУЛТРАКО Пловдив ООД изключително некоректен сервиз

Мнениеот qnkomu » 06 яну 2012, 09:10

БУЛТРАКО Пловдив ООД, са способни да повредят непоправимо и най-добре работещия автомобил. АКО ИСКАТЕ ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ СЕРВИЗ. Ако Ви се наложи все пак да им ползвате услугите стойте до тях и гледайте какво правят, защото после ще се окаже, че проблема не е от тях, а вие сте си виновен сам! Един прост пример - "шефчето" на сервиза не знае по кои белези се извършва реглажа на клапани ... обаче това не му пречи да ви съсипе колата! Може да видите тук http://www.adms-pv.bg/spravki/dela/SD/0 ... 211411.htm какви поразии са направили, но съдът явно си е свършил работата.

Потребителски аватар
dominiko
Moderator
Moderator
Kapa: civic ej9
Контакти:

Re: БУЛТРАКО Пловдив ООД изключително некоректен сервиз

Мнениеот dominiko » 06 яну 2012, 14:37

Я сподели по -конкретно с какво са те наказали , че това от линка докато разбера кое какво е станало ми писва да чета :).

krasi-mir : "п.п.Дом е като шоп, нищо, че е от Шумен - "И сами да съм на пато, па, че се гоним!"
Изображение

Потребителски аватар
qnkomu
Новак
Новак

Мнениеот qnkomu » 06 яну 2012, 15:09

Здрасти,
Отидох за реглаж на клапаните. Оставих я да преспи там колата. На другия ден ми се обадиха, че е готова и да ида да си я взема. Издадоха ми фактура за извършен реглаж на клапаните. Качих се на колата запалих и тръгнах, защото ме увериха, че е готова и всичко е перфектно. След 2км светна engine check-a, изгасна мотора. На 5-6 паления и гаснения се върнах до Бултрако. Обясних проблема(доста бях ядосан). Маровски вкара колата вътре и след известно време излезе като каза, че са допуснали грешка и трябва да я оставя да се охлади и пак да направят реглажа. Оставих я .... сле 4 часа ми се обадиха, да ми кажат как след повторното отваряне са установили, че валовете са задрали в "петите" и колата е за ремонт -много сериозен при това. И естествено те не са виновни, защото колата си била така. Хайде сега преценете Вие ако колата е имало проблем, трябваше да ми се обадят и да кажат "г-н ... има проблем ... няма как да ви я регулираме..." а то какво става ... те я отварят ... регулират, издават ми я с фактура, за извършената от тях дейност и след това колата за нищо не става .. вече мотора не може да се запали ... Е и това ако не е наглост и пълна безотговорност здарве му кажи! Защото ... помислите какво ще Ви се случи ако идете да си смените спирачната течност при тях и като излезете от сервиза при 150 km/h Ви откажат спирачките, когато трябва да спрете ненадейно! А срещу тях се водят много дела ... и ще се водят много! Окозва се че БУЛТРАКО са едни прекупвачи!!! Ако някой иска Хонда ... Турция не е толкова далеч. Вече доста познати са си взели от там за да избегнат взаимоотношения с БУЛТРАКО и хората са супер доволни! Няма проблем с гаранцията, отношението е наистина като към клиент! А и освен това там има всякакви модели на склад, всякакви части и най-вече отношение!

Потребителски аватар
dominiko
Moderator
Moderator
Kapa: civic ej9
Контакти:

Мнениеот dominiko » 06 яну 2012, 16:03

Доста неприятно...... хубаво че съм с дърта хонда и не ми трябва нищо от тях, то да те е страх да си оставиш колата :x .

krasi-mir : "п.п.Дом е като шоп, нищо, че е от Шумен - "И сами да съм на пато, па, че се гоним!"
Изображение

Потребителски аватар
qnkomu
Новак
Новак

Мнениеот qnkomu » 06 яну 2012, 16:19

Само да допълня, като си оставих колата ... работника, който я вкара в сервиза я вкара на пълна газ като явно искаше да изпробва на колко оборота може да работи мотора! Все едно е колата на баща му! Пълна безотговорност - оторизиран сервиз ... никакъв оторизиран сервиз не е! Не могат да научат работниците си, че колите там са на клиентите, и че те зависят от тези клиенти! Така, че закарате ли си колата ... стойте там! Защото отношението към собствеността на клиента е напълно безотговорно! На следващия ден подадох оплакване до управителя на сервиза. Пожелавам на никого да не се налага да ходи до БУЛТРАКО Пловдив ООД. Между другото ми казаха, че в Стара загора момчетата (които са представители на Хонда) работели много съвестно и много добре!

Потребителски аватар
Cinderella
Moderator
Moderator
Kapa: K20A6
Контакти:

Мнениеот Cinderella » 09 яну 2012, 16:00

За Стара Загора потвърждавам, но уви, само някои от момчетата си разбират от работата. Аз лично съм много доволна от Венко, който им е главният механик, но има и колеги които се опариха и то доста от нашия сервиз. :(

There is no second chance to make a first impression Изображение

Потребителски аватар
qnkomu
Новак
Новак

Мнениеот qnkomu » 13 яну 2012, 09:57

Продължение на историята - позволявам си да ви занимавам с това, за да може да сте наясно докъде се простира некадърността и липсата на професионализъм у хората, които работят в този сервиз и хората, които ги обслужват (имам предвид вещото лице, което те бяха наели).
Вчера 12.01.2012, вещото лице, което беше наето като частен технически експерт от БУЛТРАКО Пловдив, вчера се е обадило на моя адвокат, за да му развие следната теория (тази теория беше развита и от Александър Маровски на 10.01.2012 когато отидох да си взема колата с платформа). Вещото лице казало на моя адвокат, че колата ми се била обърнала (тъй като покрива и бил пребоядисан - само покрива ... никакви други детай и някой е запалил колата и моторът е работил така както е била обърната!!! И в резултат на това не стигало достатъчно масло до главата по маслените магистрали, в резултат на което нямало добро мазане на валовете и в резултат на това валовете се вкопали в главата!!!!!! Е кажете ми, това кой здраво мислещ човек може да го приеме??? И това е поредната теория, която развиват ... и естествено стават от безумни по-безумни, с която се опитват да си измият ръцете! И това ми било отиризиран сервиз на ХОНДА!!! Искам да чуя какво мислите Вие! И дали ако на Вас някой Ви приказва такива глупости някога бихте отишли и бихте си оставили колата в неговите ръце?

Потребителски аватар
Cinderella
Moderator
Moderator
Kapa: K20A6
Контакти:

Мнениеот Cinderella » 13 яну 2012, 10:22

Колега, съжалявам много за случилото се. Имаш основание да бъдеш афектиран.
За да отговоря на въпроса ти: Не само, че не бих си поверила колата на такъв сервиз, ами и ще ги съдя до дупка! :swear: Не се отказвай от това, с което си се заел, ти си в пълното си право!

There is no second chance to make a first impression Изображение

Потребителски аватар
qnkomu
Новак
Новак

Мнениеот qnkomu » 13 яну 2012, 11:16

Благодаря колега!
Аз не мисля да се отказвам! Те на това разчитат ... че никой няма да ги съди .. и голяма част от хората се отказват защото са нерви и средства. Но ако искаме да променим манталитета на такъв род компании, който единствено бих определил като "пълна цигания" (ромите да не се обиждат ... използвам го като епитет) просто трябва да не се отказваме и да си търсим правата!!!

Потребителски аватар
Cosmos
Начинаещ Хонда Фен
Начинаещ Хонда Фен
Kapa: мотор

Мнениеот Cosmos » 28 фев 2012, 23:20

Аз ще кажа само че като клиент на Бултрако Пловдив никак не съм впечатлен от обслужването на г-н Маровски. От няколкото пъти когато съм ходил там и разговорите ми с него съм разбрал че явно не е особено компетентен за началник-сервиз и то на оторизиран дилър. Разговарял съм също с други хора които са на същото мнение и явно чеовека има доста дебели връзки за да продължава да стои на този пост. Адски съм разочарован от тях и се радвам че времето в което съм задължен да ги посещавам скоро приключва :)

I love my Honda :)

Върни се в “Сервизи”