Cruise control

Всякакви технически въпроси

Модератори: AMD, motor1sta

Потребителски аватар
venzy
Новак
Новак
Kapa: Honda Civic 8-ma gen.
Status: Извън линия

Cruise control

Мнениеот venzy » 10 авг 2017, 09:41

Здравейте колеги хондаджии,карам хонди от 13г. и до сега не съм имал никакъв технически проблем до преди една седмица когато реших да си включа круиз контрола.След като натисна копчето на волана ми светва крушката на таблото но след като се опитам да фиксирам скоростта с другия бутон set button нищо не последва и не светва другата лампичка.Колата е Сивик 8-ма генерация хечбек 1.8см3.Изчетох каквото имаше по форумите,проверих бутоните които са под педалите на спирачката и съединителя но те са в ред.Има ли някой от вас идея къде може да е проблема,приемам всякакви съвети и догадки-предварително ви благодаря.

Потребителски аватар
venzy
Новак
Новак

Re: Cruise control

Мнениеот venzy » 13 окт 2017, 14:13

Явно никой няма никаква идея какво да се опита.......а аз си мислих,че от Хонда следят форума.

Потребителски аватар
venzy
Новак
Новак

Re: Cruise control

Мнениеот venzy » 02 ное 2017, 13:35

Така,след като толкова време никой не се нае да каже нещо по този проблем започнах да го нищя сам.Наскоро един колега ми каза,че задните ми стопове светели непрекъснато и веднага се сетих,че точно там е проблема.Преди повече от 3 г. бях сменил задните светлини на стоповете с диодни крушки и като ги проверих едната беше дала на късо и за това ми светеха стоповете а от там и круиз контрола престана да работи.Смених ги и проблема се реши така,че ако някой е сложил като мен може да очаква подобен дефект.

Върни се в “Технически въпроси”