Проблем с паленето

Всякакви технически въпроси

Модератори: AMD, motor1sta

Потребителски аватар
Pav18
Новак
Новак
Kapa: Accord
Status: Извън линия

Проблем с паленето

Мнениеот Pav18 » 03 мар 2017, 20:47

Здравейте колеги!Имам си един акорд 2000 г .1.8. Бензин 136к.с!та въпросната колица си я обичам и си я пазя,рядко я карам в момента защото не съм б бг!Днес реших да я поразходя но неиска да запали,лампата на ключа свети нон стоп ,стартера върти а тя не пали и не пали..реших и дадох ток от др коли запали и работи перфектно...заредих нейния си акомолатор мислейки че е от него но уви неиска отново и тая лампа неугасва?!!някой може ли да ми даде насока какъв е проблема....чип на ключа,имобилайзер,или нещо по -голямо!!благодаря ви!!

Потребителски аватар
Pav18
Новак
Новак

Re: Проблем с паленето

Мнениеот Pav18 » 08 мар 2017, 12:59

равейте колеги!Имам си един акорд 2000 г .1.8. Бензин 136к.с!та въпросната колица си я обичам и си я пазя,рядко я карам в момента защото не съм б бг!Днес реших да я поразходя но неиска да запали,лампата на ключа свети нон стоп ,стартера върти а тя не пали и не пали..реших и дадох ток от др коли запали и работи перфектно...заредих нейния си акомолатор мислейки че е от него но уви неиска отново и тая лампа неугасва?!!някой може ли да ми даде насока какъв е проблема....чип на ключа,имобилайзер,или нещо по -голямо!!благодаря ви!!

Потребителски аватар
AMD
Moderator
Moderator
Kapa: 5ген. Сивик B16А2

Мнениеот AMD » 08 мар 2017, 17:50

възможно е имобилайзера,щом ключето на таблото свети

Потребителски аватар
Pav18
Новак
Новак

Мнениеот Pav18 » 10 мар 2017, 18:48

Аз даже не знам дали изобщо има такъв.,,,освен ако е некъв пасивен!!не съм включвал и изключвал имобилайзер никога.....добре ако е това ,какъв му е лека и какво трябва да направя??

Потребителски аватар
Donido
Новак
Новак
Kapa: Honda

Мнениеот Donido » 15 мар 2017, 21:59

Не ти зарежда динамото и дава грешка към компютъра.Затова с помощен ток пали и затова то свети лампата.Провери с прибор.Всеки токджия го има.

Потребителски аватар
Pav18
Новак
Новак

Мнениеот Pav18 » 22 мар 2017, 21:50

Акомулатора и пращи от ток,зареден е ,върти и не пали,....ще и замеря динамото да видя ,но първо тр да я запаля някак ???благодаря много!!

Върни се в “Технически въпроси”