My CRX VT

Покажете снимки и дайте информация за автомобила в гаража ви или просто се включете в анкетите.

Модератори: linejka, Cinderella

Потребителски аватар
NewMcc
Новак
Новак
Kapa: CRX 91''
Status: Извън линия

Re: My CRX VT

Мнениеот NewMcc » 14 май 2012, 16:44

Latest post of the previous page:

Супер е!Задължително искам снимка с ветробраните :P за да знам дали да се мятам и аз с един комплект :)))

Потребителски аватар
Мария Илиева
Хонда Маниак
Хонда Маниак
Kapa: Honda CRX VT (ЕЕ8)
Status: Извън линия

Re: My CRX VT

Мнениеот Мария Илиева » 11 ное 2012, 14:48

Здравейте,
след година и половина заедно,взех това тежко решение за мен - да се разделиме,но тази кола има нужда от каране...
Колата вече си има нов собственик,който ми е много близък приятел и най-хубавото от цялата тази работа е,че поне ще ми е близко,ще я виждам и знам,че е в сигурни ръце.
Ето една от последните й снимки които открих из нета... :( Красавица ми е... :(
Изображение

Ето така изглежда сега при новия й собственик - подготвена за зимния сезон,понеже той ще си я кара и зимата.
Изображение

Много благодаря на Коко,който не влиза тук,че ми продаде това бижу и имах възможност да разбера Х-са каква мания е и че качиш ли се в тази кола,ти става болест,от която никоя друга кола не може да те зарази.Само човек,който е карал такова нещо може да ме разбере...Ако някой ден имам възможност да имам още една кола това отново ще бъде ЦРХ.
Моля темата ми да се заключи понеже повече развитие по нея няма да има.

Благодаря ;(

"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин застанеш пред него и се боиш да го отключиш."

Върни се в “Гараж”